fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Nowa Pijalnia Czekolady w Sanoku

Przez ostatni rok świat zdecydowanie zwolnił, my jednak nie nacisnęliśmy hamulca i postanowiliśmy rozwijać się dalej z myślą o przyszłości. Tak powstał pomysł, który już się ziścił, czyli otwarliśmy nową Pijalnię Czekolady w Sanoku. Proponujemy Wam kolejne miejsce pełne przestrzeni, zapachu czekolady i atrakcji, a przede wszystkim smakołyków. 

PIJALNIA CZEKOLADY W SANOKU:
Pijalnia Czekolady M.Pelczar
ul. Lipińskiego 31, 38-500 Sanok
Budynek Dworca Autobusowego.

tel. +48 794 077 749
biuro@mpelczar.pl

GODZINY OTWARCIA:
Pn-Pt: 9:00 – 20:00
So-Nd: 9:00 – 21:00

Brama do Bieszczad

Nasza Pijalnia Czekolady jest miejscem, gdzie swoją pasją podzielił się z gośćmi Mistrz Polski Cukiernictwa Mirosław Pelczar. To atrakcja, która wzbogaci ofertę Sanoka. Pijalnia mieści się w budynku dworca autobusowego. Na przestrzeni 130 metrów główną rolę odgrywa czekolada. Brama do Bieszczad, którą jest Sanok to idealne miejsce z potencjałem, gdzie będą mogli odwiedzić nas nie tylko mieszkańcy, ale także turyści. Otworzyliśmy drzwi dla Was drzwi już 1 maja, a na miejscu możecie cieszyć się produktami z linii Chocolatier oraz wspaniałą pitną czekoladą. Jedną z głównych atrakcji jest największa w Polsce fontanna czekoladowa. Cała Pijalnia jest utrzymana w klimacie Pijalni w Korczynie, czyli niepowtarzalnej Fabryki Czekolady.

Czekoladowe słodkości

Czekolady, praliny i trufle to tylko początek naszych ręcznie robionych wyrobów, którymi zachwycają się goście w Korczynie, a także w Sanoku. Każdy z naszych produktów jest dopracowany do perfekcji, a składniki są najwyższej jakości. Czekolada to pasja i historia, którą chcemy się dzielić. Naszym celem jest zaspokojenie nawet najbardziej wymagającego podniebienia. W ofercie nowej Pijalni Czekolady znajdziecie także figurki czekoladowe, firmowe desery, prawdziwą pitną czekoladę oraz wszelkie linie czekolad i lody. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Poznaj niesamowite atrakcje dostępne w Pijalni Czekolady w Sanoku!

Pokój VIP

Pokój VIP

Pokój sejf

Czekoladowa studnia bez dna

Symulator drzewa kakaowca

Fontanna czekoladowa

Urodziny dla dzieci w Sanoku

Pakiet rodzinny (2+1)

Wszystkie atrakcje dla dzieci i dorosłych w Pijalni w Sanoku

Zdjęcia promujace Pijalnię w Sanoku:

Miejsca Parkingowe dla Autobusów