fbpx

Opinie

Opinie z Google

Pijalnia znajduje się w samym centrum miasta. Nietrudno tu trafić. Jest kilka miejsc parkingowych. Świetne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ciekawa infrastruktura sali. W bardzo ciekawy sposób pokazane są różne etapy tworzenia czekolady. Poza tym można na miejscu spróbować wielu frykasów na bazie tej słodkości. Można też kupić coś dla bliskich. Jest wielki wybór koszyków prezentowych. O czekoladzie nie wspominając, bo jest jej tyle rodzajów, że ciężko się zdecydować. Warto się tu wybrać, choćby dla pysznych naleśników, oczywiście z czekoladą i różnymi dodatkami. Niebo w gębie. 😋 Polecam serdecznie.

Autor:
Piotr Pony

Niesamowite miejsce. Muzeum i pijalnia w jednym. Bardzo duży wybór do degustacji na miejscu jak i do zakupu na wynos.

Autor:
Miguel P

Pitna czekolada to arcydzieło, tak samo jak i wszystkie inne czekoladki, żadna inna komercyjna czekolada nie równa się z czekoladą od M.Pelczar.

Bardzo sympatyczne miejsce warte zwiedzenia zwłaszcza w zimne i pochmurne popołudnie. Atrakcje dla najmłodszych w postaci jeżdżącego po torach pociągu… No i oczywiście obecna wszędzie i w każdej postaci CZEKOLADA 😀 Ceny mogą delikatnie naruszyć zawartość portfela.

Opinie z Facebook’a

Super place with tasty chocolate and presents, ideal for children!
Autor:
Nataliia Gerasymchuk

Słodkie miejsce, milu właściciele i bardzi mila obsługa, a jakie piekne cuda tam wyrabiaja z czekolady, każdy znajdzie cis dla siebie a może i znajdzie slidki prezent niespodziankę dla bliskiej osoby, pilecam serdecznie odwiedzić to miejsce

Autor:
Iwona Żydek

Czekolada jakiej nigdy wcześniej nie jadłam. Arcydzielo. Genialny wystrój. Serdecznie polecam.
Wykwintna czekolada

Autor:
Agata Cieśla

Świetne miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Jeśli lubicie czekoladę w każdej postaci to gorąco polecam. Patrząc na menu nie można tak naprawdę zdecydować, chciało by się spróbować wszystkiego 🙂. Miejsce warte polecenia. Ja na pewno jeszcze odwiedzę fabrykę 😉

Autor:
Tomasz Niedzielski