fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Wynajem fontanny czekoladowej na imprezy okolicznościowe

Czekoladowa fontanna to bez wątpienia słodka atrakcja na imprezy okolicznościowe. Przeważnie wybiera się ją na wesela, chrzciny, komunie, urodziny czy imieniny. Nasza fontanna ma aż 1.10m wysokości! To jedna z największych czekoladowych fontann w Polsce, która jest dostępna wyłącznie w Pijalni Czekolady w Korczynie! Od teraz dajemy wyjątkową możliwość jej wynajmu, aby uświetniła ważną dla Ciebie uroczystość!

Wysokiej jakości czekolada

Do naszej fontanny wykorzystujemy wyłącznie czekoladę najwyższej jakości, która rozpuszcza się już w niskich temperaturach. W fontannie najczęściej stosuje się czekolady deserowe, mleczne i białe. Istnieją oczywiście także inne czekolady – w tym smakowe. Rodzaj dobieramy do przekąsek na danej imprezie okolicznościowej. Najpopularniejszym wyborem jest czekolada mleczna ze względu na dobrze zbilansowaną słodycz. To wspaniały dodatek, który uświetni każdą uroczystość. Aksamitna, płynna czekolada produkowana w naszej fabryce to gwarancja zadowolenia nawet wśród najbardziej wybrednych koneserów słodkości.

Jakie przekąski dobrze sprawdzą się w duecie z czekoladową fontanną? Najlepiej zdecydować się na owoce sezonowe: truskawki, ananasy, banany, melony, kiwi, jabłka, winogrona, brzoskwinie, śliwki lub przekąski suche, np. biszkopty, rurki, pianki, wafle.

Fontanna czekoladowa – na jakie okazje?

Nie istnieją żadne ograniczenia odnośnie do tego, na jakie okazje wynająć czekoladową fontannę. To atrakcja idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Najczęściej wynajem fontanny czekoladowej ma miejsce w przypadku wesel, osiemnastek, przyjęć urodzinowych, Pierwszych Komunii, chrzcin, bankietów firmowych, prywatek, romantycznego wieczoru we dwoje, imprez integracyjnych.  Ze względu na swoje spore rozmiary, nasza fontanna czekoladowa sprawdzi się nawet podczas imprez okolicznościowych z dużą liczbą gości.