fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

ICE CREAM FACTORY – Fabryka Naturalnych Lodów w Korczynie (k.Krosna)

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich lodożerców na otwarcie jedynej na Podkarpaciu fabryki lodów naturalnych! Od lat zajmujemy się produkcją lodów wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości śmietany oraz mleka. Łącznie produkujemy ponad 40 smaków wybornych lodów. Dostępne są one jedynie w naszych punktach – Pijalni Czekolady w Korczynie oraz w samochodzie retro przy ul. Składowej w Krośnie.

Otwarcie fabryki lodów naturalnych to niebywała okazja do tego, by móc zobaczyć od podstaw, jak powstają najpyszniejsze lody na Podkarpaciu! Produkujemy je w oparciu o tradycyjne receptury, dlatego wyróżniają się tak unikatowym smakiem – wprost nieporównywalnym do innych lodów. Przygotowaliśmy rozmaite niespodzianki, które uświetnią to długo wyczekiwane wydarzenie.

Smaki zostały tak skomponowane, by zarówno miłośnicy klasyki, słodkości, kwaśnego smaku, jak i koneserzy mogli spróbować idealnych lodów dla siebie. Już wkrótce uchylimy rąbka naszej słodkiej tajemnicy, otwierając drzwi do fabryki lodów na Podkarpaciu.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek – sobota: 9:00 – 19:30
Niedziela: 9:45 – 20:00

Galeria