Aktualności

Dlaczego kakao to dar Afryki? Poznaj nową linię czekolad od M.Pelczar Chocolatier

Czekolada najwyższej jakości musi być tworzona z doskonałych składników. Pasja, miłość i ogromna wiedza sprawiają, że w M. Pelczar Chocolatier powstają najlepsze czekolady. Prawdziwa czekolada to gwarancja niezapomnianych doznań smakowych, dlatego warto wiedzieć, jaki jest skład produktów, które wybieramy. Dobra czekolada charakteryzuje się wybornym smakiem i tworzona jest z wyjątkowych i starannie wyselekcjonowanych składników.

Desery Świata – wyjątkowe czekolady o smaku najsłynniejszych deserów

Produkcja czekolady to niezwykłe zajęcie, ponieważ wymaga pasji i kreatywności. W M. Pelczar Chocolatier szukamy smaków, które zaskoczą klientów i zapadną w ich pamięć. Czasami jednak poza podążaniem za nowymi rozwiązaniami warto przyjrzeć się znanym wszystkim klasycznym smakom. Właśnie dlatego stworzyliśmy serię niezwykłych czekolad Desery Świata.

Historia czekolady do picia

Czekolada do picia, czyli idealny umilacz nie tylko chłodnych jesiennych i zimowych wieczorów, ale także słodkie towarzystwo letnich nocy na balkonie. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie bez niej tych miłych chwil. Występuje w wielu wariantach smakowych z różnorodną gamą dodatków. Jednak skąd pochodzi czekolada do picia, którą dziś tak dobrze znamy?

Dlaczego warto kupować prawdziwą czekoladę?

Prawdziwa czekolada to wyjątkowe dzieło sztuki. W dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwo znaleźć bardzo dobrą jakościowo czekoladę. Dlatego warto, zwrócić uwagę na to, co kupujemy oraz co znajduje się w składzie produktu. Ponieważ dla właściwości prawdziwej czekolady naprawdę warto to zrobić. Wyjątkowy smak i niezapomniane doznania, dla których warto zgrzeszyć, to nie tylko cukier.

Co zobaczyć w Bieszczadach?

Bieszczady są jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Przyciągają dużą ilość turystów, którzy chcą odpocząć od rzeczywistości, złapać oddech i znaleźć równowagę. Góry te zyskały miano jednego z najdzikszych terenów w kraju. Kojarzą się nie tylko z pięknymi widokami i szlakami górskimi, ale również z wyjątkowym klimatem, historią i kulturą. Co zobaczyć w Bieszczadach i jakie atrakcje czekają na turystów? Przedstawiamy kilka propozycji!

Czekoladki na Dzień Ojca

W czerwcu ma miejsce wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Dzień Ojca, dlatego już 23 czerwca wszyscy tatusiowie będą świętować. W tym dniu warto pamiętać, aby sprawić przyjemność tacie i umilić ten dzień w szczególny sposób. Uczucia do naszych bliskich należy wyrażać jak najczęściej, dlatego pokażmy tatom, że ich kochamy.

Czekoladki na Dzień Matki

Mamy już maj, wiosna zawitała i kwitną kwiaty, w tym wyjątkowym miesiącu ma miejsce szczególne wydarzenie, jakim jest Dzień Matki. Ten specjalny dzień dla naszych ukochanych mam już 26 maja. To jedno z najpiękniejszych świąt, ponieważ możemy w tym dniu przekazać wyrazy miłości, szacunku i wdzięczności naszym mamom.

Warsztaty Czekoladowe z dojazdem do szkoły

Warsztaty Czekoladowe z dojazdem do szkół i przedszkoli to nasza odpowiedź na Wasze oczekiwania. Już wkrótce będziemy mogli przyjechać do Waszej placówki i poprowadzić warsztaty. Już nie musicie się obawiać, że wybrany przez Was termin warsztatowy jest zajęty lub z różnych przyczyn nie możecie przyjechać. My przyjedziemy do Was!

Czekoladki na Wielkanoc

Wielkanoc to czas, który zwykle spędzamy w rodzinnym gronie. Wśród rozmów, dobrego jedzenia zwykle przewijają się świąteczne desery i słodycze. Właśnie na taką okazję powstają niezwykłe kolekcje w M. Pelczar Chocolatier. Linia Wielkanoc 2020 to wyroby cukiernicze, które mają osłodzić te miłe dni oraz być piękną ozdobą stołu lub słodkim upominek dla najbliższych. Czekoladowe produkty Wielkanocne to najwyższa jakość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły, by dopełnić wyjątkową atmosferę Świąt.