fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Aktualności

Jak powstaje nasza czekolada?

Od ziarna do tabliczki czekolady... Dowiedz się jak powstaje nasza czekolada! Krok po kroku poznasz, jak z ziaren kakaowca powstaje ulubiona słodycz milionów ludzi na całym świecie. Gotowi na słodką podróż w świat czekoladowych aromatów?

Podróże w czasie – Korczyna, Krosno i okolice

Wszyscy kochamy odkrywać nowe miejsca, ale co powiecie na podróż w czasie? Wyobraźcie sobie, że możecie przenieść się do dawnych wieków, wprost do historii pełnej legend, tajemnic i fascynujących wydarzeń. Dziś zabierzemy Was w podróż, która zacznie się w malowniczych podkarpackich zakątkach.

Magiczne zakątki Rzeszowa i okolic

Zapraszamy Cię w podróż pełną odkryć i niezapomnianych wrażeń po magicznych zakątkach okolic Rzeszowa. Tu, z dala od zgiełku miasta, czekają na Ciebie ukryte skarby natury i kultury. Przygotuj się na fascynujące przygody i odkrywanie miejsc, które zapierają dech w piersiach. Gotowy na wyjątkową wyprawę?

Beskid Niski – niezwykłe miejsca tętniące przyrodą

Beskid Niski, położony w południowo-wschodniej Polsce, to urocze i malownicze pasmo górskie, które zachwyca zarówno miłośników przyrody, jak i entuzjastów historii. Jego sercem jest Sanok - urokliwe miasto, które stanowi doskonałą bazę wypadową dla wędrówek po tej niezwykłej krainie.

Dlaczego czekolada jest tak korzystna dla Twojej urody?

W świecie pielęgnacji i urody istnieje skarb, który potrafi rozpieszczać nasze zmysły i jednocześnie dostarczać niesamowitego piękna dla naszej skóry. To czekolada - nasza ukochana przyjemność kulinarna, która ma także magiczne właściwości pielęgnacyjne. Dziś pragniemy zaprosić Cię do odkrycia, jak wykorzystać naturalne kosmetyki z czekoladą, by zadbać o swoje ciało i uzyskać promienny wygląd bez konieczności sięgania po skomplikowane receptury. Przygotuj się na czekoladową podróż poprawiającą nie tylko Twój nastrój ale również urodę.

Odkryj urok malowniczych terenów niedaleko Korczyny

Odkryj piękno przyrody w pobliżu Korczyny i otwórz się na niezapomniane przygody na łonie natury. Malownicze podkarpackie tereny są świetnym miejscem na spędzenie tam wakacji. Ciekawe zabytki, muzea i rezerwaty przyrody wokół miasta kuszą nie tylko swoją malowniczością, ale także niesamowitymi krajobrazami, które oczarują twoje zmysły i przeniosą cię w inny wymiar.

Muzeum Historyczne- pałac w Dukli i atrakcje okolicy

Wakacje to czas podróży i zwiedzania niesamowitych miejsc na mapie Polski i świata. Podróżując po Polsce warto zajrzeć na do podkarpackich miejscowości, które skrywają perełki takie jak Muzeum Historyczne- Pałac w Dukli.

Największe atrakcje w okolicach Krosna

Jeżeli wybierasz się w Bieszczady, to warto zboczyć z trasy i zahaczyć o tereny Krosna. Dlaczego? Ponieważ okolice te aż roją się od interesujących atrakcji, które zaciekawią nie tylko dzieci, ale także i dorosłych.

Zamek Odrzykoń – poznaj miejsce genezy powieści Fredry!

Wycieczki w Bieszczady to stary sprawdzony sposób na relaks i odzyskanie spokoju ducha. Podróżując w ten rejon Polski, warto zahaczać także o lokalne atrakcje, które często są miejscami absolutnie wyjątkowymi.