Aktualności

Co zobaczyć w Bieszczadach?

Bieszczady są jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Przyciągają dużą ilość turystów, którzy chcą odpocząć od rzeczywistości, złapać oddech i znaleźć równowagę. Góry te zyskały miano jednego z najdzikszych terenów w kraju. Kojarzą się nie tylko z pięknymi widokami i szlakami górskimi, ale również z wyjątkowym klimatem, historią i kulturą. Co zobaczyć w Bieszczadach i jakie atrakcje czekają na turystów? Przedstawiamy kilka propozycji!

Czekoladki na Dzień Ojca

W czerwcu ma miejsce wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Dzień Ojca, dlatego już 23 czerwca wszyscy tatusiowie będą świętować. W tym dniu warto pamiętać, aby sprawić przyjemność tacie i umilić ten dzień w szczególny sposób. Uczucia do naszych bliskich należy wyrażać jak najczęściej, dlatego pokażmy tatom, że ich kochamy.

Czekoladki na Dzień Matki

Mamy już maj, wiosna zawitała i kwitną kwiaty, w tym wyjątkowym miesiącu ma miejsce szczególne wydarzenie, jakim jest Dzień Matki. Ten specjalny dzień dla naszych ukochanych mam już 26 maja. To jedno z najpiękniejszych świąt, ponieważ możemy w tym dniu przekazać wyrazy miłości, szacunku i wdzięczności naszym mamom.

Warsztaty Czekoladowe z dojazdem do szkoły

Warsztaty Czekoladowe z dojazdem do szkół i przedszkoli to nasza odpowiedź na Wasze oczekiwania. Już wkrótce będziemy mogli przyjechać do Waszej placówki i poprowadzić warsztaty. Już nie musicie się obawiać, że wybrany przez Was termin warsztatowy jest zajęty lub z różnych przyczyn nie możecie przyjechać. My przyjedziemy do Was!

Czekoladki na Wielkanoc

Wielkanoc to czas, który zwykle spędzamy w rodzinnym gronie. Wśród rozmów, dobrego jedzenia zwykle przewijają się świąteczne desery i słodycze. Właśnie na taką okazję powstają niezwykłe kolekcje w M. Pelczar Chocolatier. Linia Wielkanoc 2020 to wyroby cukiernicze, które mają osłodzić te miłe dni oraz być piękną ozdobą stołu lub słodkim upominek dla najbliższych. Czekoladowe produkty Wielkanocne to najwyższa jakość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły, by dopełnić wyjątkową atmosferę Świąt.

Czekolada na dowóz

Marzyliście kiedyś o tym, że czekolada pojawia się pod Waszymi drzwiami? Postanowiliśmy, że będziemy spełniać marzenia! Od 1 kwietnia możecie składać zamówienia na nasze produkty, a my przywieziemy je Wam pod same drzwi. Co dowieziemy? Wszystko, czego czekoladowa dusza zapragnie. Wyjątkowe produkty z naszego sklepu M. Pelczar Chocolatier, czyli tabliczki czekolad z pysznymi dodatkami, praliny o niezwykłych wnętrzach i wiele innych, a ponadto prawie wszystkie pozycje z menu Pijalni Czekolady, za którymi z pewnością tęsknicie.

Czy czekolada poprawia nastrój?

Co może poprawić nam nastrój po ciężkim dniu? Na pierwszą myśl przychodzi czekolada. Jednak, czy każda ma w sobie rzeczywiście składniki? Czekolady dzielimy na dobre i złe. Najważniejsze jest, aby czekolada była naturalna. Kakao i produkty, na podstawie których powstaje tabliczka pełna słodyczy, powinny być najwyższej jakości. W M. Pelczar Chocolatier czekolada to nasza pasja i dokładamy wszelkich starań, by końcowy produkt był najwyższej jakości, a tabliczka była pełna naturalnego smaku.

Czekoladki na Walentynki

Wyjątkowy dzień, jakim jest święto zakochanych, warto uczcić słodkim podarunkiem. Pomysły na niezwykłe czekoladowe prezenty znajdziecie na M. Pelczar Chocolatier. Jeśli myśl o tym, jak obdarować swojego ukochanego lub ukochaną nie dawała Wam spokoju, poniżej przedstawimy kilka niesamowitych idei, z których z pewnością będziecie zadowoleni. Poznaj pełną czekolady ofertę walentynkową w sklepie M. Pelczar Chocolatier.

Czekoladki na dzień dziadka – pomysły na prezent

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziadka. 22 Stycznia może być wyjątkowy za sprawą niepowtarzalnych podarunków od najukochańszych wnuków oraz wnuczek. Jeśli nie macie jeszcze pomysłów, jak umilić ten dzień swoim najbliższym – z chęcią Wam pomożemy.