Aktualności

Finał konkursu AgroLiga

Właściciele z parą prezydencką na finale konkursu AgroLiga

Otwarcie Galerii Samochodów Bajkowych, Filmowych i Wyścigowych w Korczynie koło Krosna

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 19:00, a także w sobotę i niedzielę od 10:00 do 20:00 można odwiedzić wyjątkową Galerię Samochodów w Korczynie niedaleko Krosna. Bilet można nabyć już od 10 złotych, a na zwiedzających czeka ogrom atrakcji!

Dzień Matki – Jaki najlepszy prezent?

Każdego roku 26 maja obchodzimy wyjątkowe święto - Dzień Matki. Niezależnie od tego, czy mamy naście, czy kilkadziesiąt lat, mama zawsze będzie najważniejszą osobą w naszym życiu.

Dlaczego warto jeść lody i jakie lody wybrać?

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubiłaby lodów. Nie każdy jednak wie, że tego rodzaju chłodna przekąska może mieć naprawdę korzystny wpływ na nasze zdrowie i to na wielu płaszczyznach! Przedstawiamy, jakie korzyści płyną z jedzenia lodów.

Czy czekolada rzeczywiście tuczy? Jaką czekoladę wybrać?

Wiele osób błędnie zakłada, że czekolada jest produktem, który musimy wyeliminować z diety, jeśli chcemy cieszyć się szczupłą, zgrabną sylwetką. To błąd. Jeśli wybieramy czekolady wysokiej jakości, czyli takie, które w co najmniej 60% składają się z suchej masy kakaowej, dostarczą nam one wartościowych składników.

Wielkie otwarcie ICE CREAM FACTORY – Fabryka lodów naturalnych na Podkarpaciu!

CE CREAM FACTORY to jedyna taka fabryka lodów naturalnych na Podkarpaciu, a konkretnie w Korczynie koło Krosna. Od samego początku stawiamy na zdrowie i naturalność. Do produkcji lodów używamy składników najwyższej jakości, świeżych owoców i bakalii.

Czekolada różowa RUBY – Skąd się wzięła?

Czekolada różowa, czyli ruby chocolate, zwana jest inaczej czekoladą rubinową. Wytwarza się ją w sposób naturalny - z ziaren kakaowca. Jej znakiem rozpoznawczym jest to, że posiada unikatową jagodową nutę smakową. Pozbawiona jest wszelkich sztucznych dodatków - zarówno jeśli chodzi o smak, jak i kolor.   

Życzenia Bożonarodzeniowe 2019

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości i optymizmu! Wesołych Świąt!