fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Atrakcje Pijalni Czekolady w Sanoku

Wyjątkowe atrakcje na wyciągnięcie ręki!

Pijalnia Czekolady w Sanoku to wyjątkowe atrakcje, które czekają na Was. W naszej przestrzeni spróbujecie wyśmienitej czekolady, lodów i innych wspaniałych deserów, ale także spędzicie doskonale czas.

Atrakcje w Pijalni to niepowtarzalne wrażenia. Nigdzie indziej nie znajdziecie miejsca z taką pasją i miłością do czekolady. Zapraszamy do Pijalni Czekolady, bo to właśnie tutaj czekolada odgrywa pierwszą rolę, a atrakcje pozwalają na doskonale spędzony czas.

Malowanie po ścianie

Wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych!

To atrakcja, którą przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych. W dzieciach tkwią mali artyści, którzy powinni mieć specjalne miejsce do spełnienia swoich artystycznych wizji. W Pijalni Czekolady w Sanoku czeka na nich wyjątkowe pomieszczenie ze ścianą, po której można malować. Taka atrakcja zapewni nawet naszym najmłodszym klientom wiele radości i pole do zabawy. Staramy się wspierać artystyczne pasje i zapewnić niesamowite atrakcje, tak by czas w Pijalni był zawsze pełen radości.

Zabytkowy automat do sprzedaży czekolady

Maszyna, która służy do sprzedaży czekolady, choć po pierwszym jej zobaczeniu wzbudza wiele ciekawości. W Pijalni Czekolady w Sanoku możecie zobaczyć zabytkowy automat. Staramy się, by nasza przestrzeń, którą tworzymy w Sanoku, była miejscem radości, ale także miała charakter edukacyjny. Dzięki czemu odwiedziny u nas będą nie tylko słodką przyjemnością, ale pobudzą również Waszą wyobraźnię i na chwilę przeniosą w klimat fabryki czekolady. 

Obraz z czekolady przedstawiający atrakcje Korczyny

Jedyny taki na całym świecie!

Pasja i czekolada idą w Pijalni w parze, podobnie jest ze sztuką. Cukiernictwo to sztuka i zależny nam, byście mogli to rzeczywiście doradzić. Tak na specjalne zamówienie powstał jedyny taki na świecie obraz z czekolady, który przedstawia atrakcje z Korczyny i okolic. Ten obraz to atrakcja, którą zobaczycie tylko w Pijalni Czekolady w Sanoku. Na wyjątkowym obrazie znajdziecie Galerię Samochodów, Wodospad Trzy Wody, Rezerwat Prządki i o wiele więcej. Czekoladowe dzieło sztuki czeka na Wasze odwiedziny. To atrakcja, która robi wrażenie i pozwala poznać piękne zakątki Podkarpacia, z którym tak bardzo jesteśmy związani.