fbpx

Pijalnia czekolady – Atrakcje!

Pijalnia Czekolady M.Pelczar Chocolatier w Korczynie to pijalnia w stylu starej fabryki czekolady – jedyna w takim stylu w Polsce i całej Europie. Właścicielem jest Mistrz Polski Cukierników – Mirosław Pelczar.

Znajdziesz u nas mnóstwo ciekawych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wszyscy, którzy chcieliby poczuć smak prawdziwej i najwyższej jakości czekolady i jednocześnie poznać, na czym polega jej wytwarzanie, nie mogą nie odwiedzić naszej pijalni czekolady M.Pelczar Chocolatier w Korczynie. Mieści się ona w samym centrum miasta przy ul. Rynek 18. Na piętro budynku została przeniesiona nowa Pijalnia Czekolady, gdy okazało się, że poprzednie miejsce jest po prostu za małe. Nowe jest większe ponad 8 razy. Umożliwiło nam to dostosowanie pijalni do dużego zainteresowania naszych klientów oraz uruchomienie dodatkowych atrakcji.

  • Jedną z naszych najlepszych atrakcji jest możliwość podziwiania tworzenia czekolady na żywo!

Warto nas odwiedzić, bo oprócz pijalni czekolady oferujemy atrakcyjne miejsce do spotkań. Pijąc czekoladę w nastrojowym i zacisznym wnętrzu naszej pijalni, jesteś jednocześnie w samym sercu historii czekolady, przebywasz w tętniącej życiem, familijnej atmosferze.

Mirosław Pelczar, Mistrz Polski Cukierników, właściciel naszej firmy jest światowej klasy twórcą czekolad ręcznie robionych, smakowitych trufli, pralin i czekolad pitnych, dba o najwyższej jakości składniki. W naszej manufakturze czekolady napijesz się wyśmienitej czekolady, ale także zakupisz najwyższej jakości produkty ręcznie robione i na światowym poziomie, z najlepszych naturalnych składników i najwyższej jakości czekolady.

Wirtualny spacer po Pijalni:

Dla dzieci mamy dodatkowe atrakcje. Oprócz pysznej czekolady, której nasi milusińscy nigdy nie odmówią, mają do dyspozycji także małpi gaj, kino 3D, cymbergaj i piłkarzyki, interaktywną podłogę, wybijanie pamiątkowych monet, pociągi wożące czekoladę oraz podnoszony wiadukt kolejowy.

A może zorganizujesz niezapomniane urodziny dla dziecka. Mamy różne pakiety, ale możemy zaoferować coś dodatkowego i niespotykanego – przyjazd po jubilata super, luksusową limuzyną urodzinową!

Dla dorosłych oprócz bogatego wyboru czekolad i pralin, a także unikatowych produktów, począwszy od drobnych upominków, przez zestawy produktowe, po najbardziej wyrafinowane prezenty, proponujemy wycieczki w grupach. Są to spotkania z historią czekolady i pijalni M.Pelczar Chocolatier, prezentacją 3 metrowego kakaowca, odgadywaniem różnych nut smakowych występujących w czekoladzie i prezentacją filmu „Pochodzenie kakao i historia kakao i czekolady”.

Zarówno dzieci, jak i dorosłych zainteresuje jedna z naszych głównych atrakcji tzn. prezentacja maszyn i urządzeń do produkcji czekolady i produkcja na żywo czekolady, a także degustacja. Zapraszamy także firmy. Mamy dla nich ciekawe i niestandardowe atrakcje. W naszej sali do 20 osób możemy zorganizować np. spotkanie biznesowe połączone z czekoladowym menu.

Ciekawym wydarzeniem są warsztaty czekoladowe prowadzone przez naszego mistrza Mirosława Pelczara dla zorganizowanych grup. W programie oprócz degustacji m.in. proces produkcji czekolady od ziarna do tabliczki, produkcja czekolady na żywo, samodzielne wylewanie lizaków czekoladowych, zdobienie i wylewanie tabliczek czekoladowych i wybijanie monet pamiątkowych. Dodatkowo jest możliwość obejrzenia krótkiego filmu „Chocolate Factory” w naszym Kinie 3D. Teraz w promocji tylko 5 zł/osobę.

Odwiedź nas o każdej porze dnia. Zakochasz się w miejscu i w prawdziwej czekoladzie.

Sprawdź jak do nas dojechać!

Naszą Pijalnię Czekolady znajdziecie na drodze w Bieszczady.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dojazdu!

👉 Sprawdź jak do nas dojechać!

Ponadto w naszej pijalni:

Atrakcje w Pijalni Czekolady w Korczynie