fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Franczyza

Nie masz pomysłu na biznes? A może chciałbyś po prostu działać pod naszym szyldem? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zachęcamy Cię do rozpoczęcia z nami współpracy na zasadzie franczyzy.

Dlaczego my?

Prowadzimy Pijalnię Czekolady w stylu starej fabryki czekolady – jedyną w takim stylu w Polsce i całej Europie. Właścicielem jest Mistrz Polski Cukierników – Mirosław Pelczar.

Mając w myślach założenie własnej działalności związanej z cukiernictwem lub po prostu pijalni czekolady, korzystnym dla was może okazać się zrobienie tego pod szyldem znanej już firmy – w tym wypadku nas. Pewnie zastanawiacie się jednak: dlaczego akurat wybór powinien paść na nas? Głównie dlatego, że jesteśmy marką, która wyrobiła sobie już pewną renomę na rynku, przez co zdobycie klientów może okazać się o wiele łatwiejsze. Oprócz tego nasza działalność i oferowane produkty wynikają z pasji do tego, co robimy. Dlatego też będziemy chcieli zapewnić wam jak najlepsze warunki do stworzenia dobrze prosperującej firmy pod naszym szyldem.

Know-how

Nie skorzystacie jednak tylko na popularności naszej firmy. Dołączenie do naszej sieci franczyzowej będzie dla was również korzystne z tego powodu, że dostaniecie dostęp do naszego know-how –czyli szczegółów odnośnie tego, jak prowadzimy naszą działalność. Dzięki temu nie będziecie musieli sami głowić się nad tymi aspektami i w efekcie ułatwi wam to start firmy.

Pomoc

Naszym celem będzie jednak przede wszystkim zaoferowanie wam jak najwięcej wsparcia. Zobowiązujemy się zapewnić wam osiągnięcie jak największego sukcesu, gdyż jest to oczywiście również w naszym interesie. W zależności od sytuacji możemy wam zaoferować między innymi pomoc w dobraniu odpowiedniego lokalu lub lokalizacji, które pozwolą wam zmaksymalizować zysk, pomoc przy prowadzeniu samego biznesu lub pomoc z merchandisingiem.
Jako że osoby zainteresowane franczyzą mogą nie posiadać doświadczenia w branży, oferujemy również pomoc w tym zakresie. Brak doświadczenia nie przekreśla szans na naszą współpracę – wręcz przeciwnie, zapewnimy wam odpowiednie warunki oraz stałą pomoc w zakresie działalności w branży, w której się specjalizujemy. Nie musicie więc martwić się o bycie pozostawionym samemu sobie z firmą specjalizująca się w branży, w której nie macie dużego doświadczenia.

Wiarygodność

Zdecydowanie się na podjęcie współpracy z nami będzie dla Was korzystne również ze względu na naszą wiarygodność. Zmniejszy to oczywiście ryzyko związanego z uruchomieniem działalności gospodarczej. Przede wszystkim jednak skorzystacie na naszej wiarygodności głównie w takich sytuacjach, jak rozmowy biznesowe czy negocjacje, w których to uznanie naszej marki na pewno okaże się bardzo pomocne w porównaniu do sytuacji, w której startujecie zupełnie z nową firmą.

Kontakt

Jeśli więc nasza oferta brzmi dla was zachęcająco, nie widzicie żadnych przeciwwskazań i jesteście chętni do współpracy, to zachęcamy was do skontaktowania się z nami pod nr telefonu +48 605 577 749 lub +48 607 996 333. Uzyskacie wówczas więcej szczegółów odnośnie naszej ewentualnej współpracy i tego, jak działamy w kwestii franczyzy. Razem możemy szerzyć pasję do cukiernictwa. Zapraszamy pasjonatów czekolady i własnego biznesu.