Rubinowa Czekolada – Ruby – już wkrótce!

Pijalnia czekolady- nowy wymiar słodkiego szaleństwa

Czekoladę lubi chyba każdy. Kochają ją dzieci, uwielbiają dorośli. Jest idealna jako produkt do jedzenia, jak również i do picia. Dzięki wielu jej rodzajom każdy znaleźć może dla siebie ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju smak. Dziś chcielibyśmy przedstawić produkt, który choć istnieje już na rynku wciąż jest stosunkowo nowym, mało znanym czekoladowym szaleństwem o jakim warto dowiedzieć się czegoś więcej.

Czekolada rubinowa jest jednym z typów czekolady obok gorzkiej, mlecznej i białej. Jej smak jest w stanie zaspokoić kubki smakowe nawet najbardziej wymagających smakoszy tego niezwykłego dla podniebienia szaleństwa. Dlaczego warto poznać jej smak? Dlaczego jest tak wyjątkowa, niepowtarzalna i tak inna, niż wszystkie dostępne od lat na rynku?

Kiedy powstała czekolada rubinowa?

Ruby Chocolate to czekolada niezwykle nowa, nie każdemu znana i nie przez każdego kosztowana. Pojawiła się ona na rynku we wrześniu 2017 roku. Wydał ją szwajcarsko – belgijski koncern Barry Callebaut. Niemal od razu została rozpowszechniona na całym świecie i dziś cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród smakoszy tego typu słodkości. W Polsce została już wprowadzona do obiegu i z każdym miesiącem zdobywa coraz szersze grono zadowolonych sympatyków dobrej jakości czekolady.

Co wyróżnia czekoladę rubinową od innych dostępnych na rynku?

Tak naprawdę wszystko. Inny jest jej kolor, inny barwnik, ale przede wszystkim inna odmiana kakaowca. To wszystko sprawia, że znacząco różni się ona w smaku od dostępnych na rynku produktów. Do jej produkcji wykorzystuje się taką odmianę kakao, która zapewnia jej niezwykle delikatny, lekko kremowy, ale i iście owocowy smak. Nie sposób opisać tego co można poczuć kosztując ją, zarówno w formie stałej, jak również i płynnej. Rozkosz, której chcemy wciąż więcej i więcej.

Pijalnia czekolady M. Pelczar- miejsce z pasją, duszą i miłością do czekolady

Jeśli dotąd nie znałeś smaku rubinowej czekolady lub jeśli jesteś największym jej fanem to bez wątpienia to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Stworzone zostało ono po to, by dawać przyjemność zarówno tym małym gościom, jak również i starszym klientom. Dzięki cudownemu miejscu, niezwykłej atmosferze, a także jedynej w swoim rodzaju ofercie, w której znajduje się ta jakże niezwykła i wyjątkowa czekolada rubinowa każdy może poczuć się tutaj naprawdę wyjątkowo i jedynie w swoim rodzaju. Miejsce pełne pasji, duszy oraz miłości do czekolady.

Jedno jest pewne – każdy kto raz skosztuje tej wyjątkowej pod względem wyglądu oraz smaku czekolady, nie będzie już w stanie przejść obok niej obojętnie. Jest ona uzależnieniem, które z każdą kostką lub z każdym wypijanym łykiem uzależnia nas mocniej i jeszcze bardziej. Każdy z nas ma słabość do czegoś. Życzymy każdemu, by słabością tą okazała się właśnie czekolada rubinowa, bo to ile może ona zapewnić doznań i przyjemności nie sposób nawet opisać słowami. To trzeba poczuć!

W składzie różowej czekolady nie znajdziecie sztucznych barwnikówJuż za kilka dni będzie w sprzedaży na https://mpelczar.pl 

Rubinowa Czekolada – Ruby – już wkrótce!
5 (100%) 1 ocen