Jaką czekoladą przywitać Nowy Rok?

Wszyscy doskonale znają przysłowie, że jaki Nowy Rok, taki cały rok! Dlaczego więc nie zacząć go od czekolady, by rozpoczynający się rok był równie słodki. Jaką wybrać? Z pewnością taką wysokiej jakości i naprawdę rozpływającą się w ustach, której smak będzie nam towarzyszył długo, oby cały rok. Królowa słodyczy objawia się pod wieloma postaciami, co ciekawe wybór naszej ulubionej może wynikać także z tego, jaką mamy osobowość. Stworzyliśmy swoją ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i celebrować najpiękniejsze chwile według własnego upodobania. Niezależnie od tego, jaki rodzaj słodkości jest dla was wyjątkowy, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Połączenie wysokiej jakości surowców oraz wieloletnie doświadczenie sprawiło, że w osładzaniu życia nie mamy sobie równych

Czekoladowy kosmos

Idealnie niezwykłe rozpoczęcie Nowego Roku, a dodatkowo to czekoladki, które wzbudzą ciekawość na imprezie sylwestrowej. Magiczna noc i słodycz nie z tej Ziemii. Praliny kosmiczne, to układ Słoneczny zamknięty w eleganckim opakowaniu. Zestawy pięknie odwzorowanych planet robią wrażenie, tak samo, jak ich wnętrze. Cieszą zarówno zmysł wzroku, jak i smaku. Można z nich wywróżyć słodkie uniesienia!

Praliny i trufle

Wyborne praliny, wypełnione niezwykłymi nadzieniami. Wybór ich jest tak szeroki, że sam będziesz zaskoczony, na co możesz trafić. W końcu różnorodność smaków sprawi, że twoje podniebienie zapamięta ten czas na długo. Później wystarczy wrócić do tych pięknych chwil, kosztując jedna z naszych perełek.Możecie przecież Nowy Rok przywitać drinkiem zamkniętym w czekoladzie takim jak: Malibu, Sex on the beach czy Tequila sunrise, a może brandy lub żubrówka. Wszystko zamknięte w najwyższej jakości czekoladzie. Ponadto nasze praliny są bosko zdobione. Z pewnością zaskoczą Was i waszych gości, bo przecież któż z nas nie lubi być gwiazdą imprezy? Zafundujcie sobie oraz bliskim doznania nie tylko smakowe, ale i estetyczne, takie połączenie to sukces gwarantowany.

Wyjątkowe czekolady

A gdyby tak witać Nowy Rok z rozpływającą się w ustach kostką czekolady? Tabliczki, które łączą w sobie przeróżne smaki to nasza specjalność. Orzechy, jagody goji, owoce, a nawet esencje aromatycznych herbat i mieszanki czekolad. Gorzka, mleczna, deserowa, biała, a nawet różowa Ruby. Poza tym można również skomponować sobie swoją własną tabliczkę, która połączy wszystko, co lubicie. Sylwestrowa noc będzie wypełniona czekoladową rozkoszą z tymi pysznościami.

Choco Gold

Czekolada, która zawierająca 23-karatowe złoto. Błyskotki na Sylwestra i Nowy Rok w sam raz. Pozwól sobie na odrobinę luksusu w tę magiczną noc, aby stał się on drogocenną wróżbą. Belgijska czekolada w połączeniu z prawdziwym, jadalnym złotem z pewnością zaskoczy gości, a ona sama zostanie zapamiętana na bardzo długo.
Noworoczne czekoladowe marzenia, są proste do spełnienia. Wystarczy sobie wymarzyć coś słodkiego. Ulubiony smak, wyjątkowe nadzienie, a może wróżba bogactwa zamknięta w złotej czekoladzie. Wybierz i przywitaj Nowy Rok z czekoladową rozkoszą.