fbpx

Festiwal Czekolady

Serdecznie zapraszamy na jedyny taki Festiwal Czekolady!

Festiwal Czekolady w Pijalni Czekolady to wyjątkowe święto. W czasie ostatniego weekendu miesiąca nasi goście będą mieli okazję spróbować lodów z czekoladą i wielu czekoladowych deserów. To fantastyczny czas, aby spróbować pyszności, jakie przygotujemy. Jednak czekoladowe smakołyki to nie wszystko, podczas Festiwalu Czekolady na naszych gości czeka wiele atrakcji. To będą niezapomniane weekendy pełne czekolady. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Na Festiwal Czekolady zapraszamy w dniach:

  • 3-4 październik
  • 24-25 październik
  • 28-29 listopad

Podczas Festiwalu zrobisz swoją własną, niepowtarzalną tabliczkę czekolady!

Uwaga!! To absolutna nowość! Każdy uczestnik festiwalu czekolady będzie miał możliwość zrobienia swojej własnej tabliczki czekolady! Atrakcja ta dotychczas była dostępna wyłącznie w programie warsztatów oraz wycieczek po fabryce czekolady. To niebywała okazja żeby przetestować swoje siły w czekoladnictwie! Zapisy nie obowiązują a koszt takiej tabliczki to 20 zł 😉

Podczas Festiwalu Czekolady na gości Pijalni czekać będzie m.in. duży wybór czekoladowych deserów!

Lody we wszystkich smakach czekolady? Na Festiwalu Czekolady to możliwe! Wybieraj pomiędzy czekoladą biała, gorzką, mleczną a nawet RUBY!

To prawdziwa uczta smaków!

W naszym menu pojawią się również:

  • Rogale, naleśniki oraz gofry z czekoladą
  • Ciasta i ciasteczka czekoladowe
  • Owoce w czekoladzie

Ponadto degustacja czekolad…

Degustacja naszych czekolad to chwila, gdy możecie spróbować różnych jej rodzajów, od najbardziej popularnej mlecznej, przez gorzką i białą, aż po naszą ukochaną nowość, czyli czekoladę Ruby.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!