fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

„Dzień Dobry TVN” w Pijalni Czekolady w Korczynie

Naszą Pijalnię Czekolady w Korczynie odwiedziła ekipa programu „Dzień Dobry TVN” w celu nakręcenia materiału! Z dumą informujemy, że nasze aromatyczne czekolady oraz niepowtarzalna atmosfera przyciągnęły uwagę twórców znanego z telewizji programu. Ekipa „Dzień Dobry TVN” spędziła u nas niezapomniane chwile, podczas których miała okazję degustować nasze wyjątkowe smaki i doświadczyć magii, jaka kryje się w każdej kropli czekolady.

Nie możemy się już doczekać, abyście i Wy mogli zobaczyć, jak wyglądały kulisy tego wydarzenia! Cały reportaż z naszej pijalni czekolady w Korczynie będzie dostępny już w najbliższą niedzielę (3.12.2023 r) podczas emisji programu „Dzień Dobry TVN”. Będzie to doskonała okazja, aby bliżej poznać naszą pasję do tworzenia wyjątkowych smaków czekolady oraz poczuć klimat tego magicznego miejsca.

Przekonajcie się sami, jakie smaki skrywają się w naszych tabliczkach czekolady i jakie historie kryją się za każdym ze smaków. Zapraszamy do oglądania „Dzień Dobry TVN” w najbliższą niedzielę (3.12.2023 r) i do odwiedzenia naszej Pijalni Czekolady w Korczynie, aby osobiście doświadczyć tego, co zafascynowało ekipę programu!

Galeria zdjęć