fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Dlaczego czekolada M. Pelczar na Dzień Dziecka?

Dlaczego czekolada M. Pelczar na Dzień Dziecka?

Dzień dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku. Staramy się dać naszym pociechom w tym szczególnym dniu jak najwięcej szczęścia. Prezenty i upominki to ważna kwestia, szczególnie dla dzieci, które liczą, że tego dnia spełnią się ich marzenia. Jednym z upominków zawsze są słodycze, w tym przypadku warto postawić na produkty wysokiej jakości, które są nie tylko przepyszne, ale też stworzone z najwyższej jakości składników. W M. Pelczar Chocolatier dokładamy wszelkich starań, by nasze słodkości powstawały z prawdziwej czekolady i najlepszych dodatków. 

Lizak Buźka

Lizak Piesek

Lizak Piłkarz

Czym wyróżniają się czekolady z Chocolatier?

Słodki upominek z okazji Dnia Dziecka to często trudny wybór. Jednak nasze Chocolatier oferuje szeroką gamę pomysłów. Cenimy sobie wyjątkowość naszych produktów, więc są one niepowtarzalne. Dzięki temu dziecko może poczuć się wyjątkowo. W zależności od tego co kochają Wasze dzieci, możecie wybrać tabliczkę czekolady lub coś zupełnie innego. Każdy nasz produkt to najwyższa jakość. Czekolada powstaje z prawdziwego kakao, a nasze wyroby są ręcznie robione. Mistrz Cukiernictwa Mirosław Pelczar wkłada w przygotowanie całe serce i swoją pasję. Nie ma nic piękniejszego od uśmiechu dziecka, a to najlepsza nagroda i znak, że to, co powstaje w Chocolatier jest spełnieniem czekoladowych marzeń. 

Auto z mlecznej czekolady 33,6 % z posypką strzelającą i maliną

But z mlecznej czekolady

Ludzik z białej czekolady 25,9% z mandarynką, z płatkami róży i chabra

Jakie czekolady na Dzień Dziecka?

Jako upominek z okazji Dnia Dziecka doskonale sprawdzą się tabliczki czekolad, szczególnie dużo radości może przynieść największa tabliczka czekolady w Polsce o wadze 2,5 kg lub wielka tabliczka czekolady z młoteczkiem do rozbijania. Takie tabliczki będą nie tylko pyszne, ale staną się także wspaniałą zabawą. Warto wspomnieć, że w Chocolatier na Dzień Dziecka są dostępne również czekolady dla dzieci z herbatnikami, posypką strzelającą, piankami i kulkami czekolady lub lentylkami. Ponadto możecie znaleźć wśród naszych produktów także tabliczki czekolad w kształcie samochodu, czy ludzika. Dobrym pomysłem będą przede wszystkim czekoladowe figurki, które mogą nawiązywać do zainteresowań pociechy na przykład samochód, kredki, puchar, piłka, narzędzia, czy miś, słonik lub świnka. Fantastycznym upominkiem będzie także czekoladowa pizza ze wspaniałymi dodatkami, choć wydaje się to abstrakcyjne, dzieci z pewnością będą zachwycone. Świetnym pomysłem będą także czekoladowe dropsy, orzechy i owoce w czekoladzie, a także zestawy pralin. 

Sprawcie swojemu dziecku nieopisaną radość i podaruj mu słodkie pyszności, a jednocześnie pozostańcie spokojni, bo nasze wyroby to najwyższa jakość. Wybierz czekoladowe produkty od M. Pelczar Chocolatier. Bo Dzień Dziecka można świętować przez cały rok!

Czekolada dla dzieci – biała 25,9% z posypką strzelającą

Czekolada dla dzieci – mleczna 33,6% z piankami Marshmallows i kulkami czekoladowymi

Czekolada dla dzieci – mleczna 33,6% z żelkami i herbatnikami