Czekoladki na Walentynki

Wyjątkowy dzień, jakim jest święto zakochanych, warto uczcić słodkim podarunkiem. Pomysły na niezwykłe czekoladowe prezenty znajdziecie na M. Pelczar Chocolatier. Jeśli myśl o tym, jak obdarować swojego ukochanego lub ukochaną nie dawała Wam spokoju, poniżej przedstawimy kilka niesamowitych idei, z których z pewnością będziecie zadowoleni. Poznaj pełną czekolady ofertę walentynkową w sklepie M. Pelczar Chocolatier. 

Czekoladowe figurki 

Twoja druga połowa poza tym, że uwielbia czekoladę i wszelkiego rodzaju słodkości z pewnością ma także różnego rodzaju zainteresowania i hobby. W naszej ofercie znajdziecie czekoladowe figurki, które mogą być doskonałym walentynkowym prezentem. Wśród nich znajdziecie, różnego rodzaju narzędzia, płyty winylowe, klucz wiolinowy butelkę szampana, szminkę, czy buty na szpilce. Ten upominek będzie zaskoczeniem i słodkim doznaniem dla Waszej ukochanej osoby.

TeleChoco

Wyznanie pełne emocji. Czasami nasze uczucia tak trudno ubrać w słowa. Z pomocą przychodzi TeleChoco, przez które możesz powiedzieć ukochanej osobie, to co trzymasz w sercu. Możesz wybrać wśród “Kocham Cię”, “Jesteś całym moim życiem” i wielu innych. To nie tylko czekoladowa rozkosz, gdyż czekoladki wykorzystane do TeleChoco są najwyższej jakości, ale to także niezwykły prezent, który z pewnością zaskoczy Twojego ukochanego, czy ukochaną w dniu święta zakochanych. To cudowny pomysł na Walentynki!

Czekolada Ruby 

Najwyższej jakości czekolada o niepowtarzalnym smaku i kolorze. Różowa czekolada Ruby to zdecydowanie doskonały pomysł na podarunek dla ukochanej. Produkowana jest z rubinowego kakaowca i posiada unikatową nutę jagodową. Jest oryginalna, kremowa i niepowtarzalna. Nie ma sobie równych wśród innych różowych czekolad. W ofercie M. Pelczar Chocolatier znajdziecie klasyczną czekoladę Ruby oraz taką z dodatkami jak czekolada Ruby z gorzką czekoladą lub z truskawkami i miętą. Czekolada Ruby na Walentynki to zarówno słodki upominek oraz perfekcyjne uzupełnienie prezentu o niezapomniany smak. 

Praliny

Już czas zapomnieć o klasycznych bombonierkach. Niezwykłe kompozycje pralin i czekoladek czekają w M. Pelczar Chocolatier, jako niezwykle słodki upominek na Walentynki, jaki możesz wybrać. Wśród wielu zestawów, kryją się te idealne na dzień zakochanych. Czekoladowe i fantazyjne praliny zamknięte w metalowym sercu, pięknej szkatułce z szufladkami lub prostym i drewnianym pudełku. Z pewnością oboje będziecie cieszyć z tych słodkości podczas romantycznego wieczoru.