Czekoladki dla firm | Personalizowane Czekoladki

Oferta Pijalni Czekolady dla klientów biznesowych to szeroki wybór unikatowych produktów, począwszy od drobnych upominków, przez zestawy produktowe w różnych wariantach cenowych, po najbardziej wyrafinowane prezenty.

Istnieje również możliwość skomponowania zestawu zgodnie z indywidualnymi potrzebami, według Państwa pomysłów i sugestii oraz umieszczenia logo firmy na wybranych produktach.

Jeśli organizujecie Państwo spotkanie firmowe, konferencje, szkolenie lub szukacie prezentu dla Klientów, Partnerów Biznesowych i Pracowników, to nie możecie pominąć szerokiej palety naszego asortymentu. Ręcznie robione praliny, czekolady i inne wyroby czekoladowe świetnie nadają się jako podziękowanie za owocną współpracę. Na czekoladzie możemy umieścić każde firmowe logo lub dowolny napis. Oferujemy produkty ręcznie robione z najwyższej jakości czekolady i najlepszych naturalnych składników. Prezenty z czekolady poza swoją uniwersalnością, są również upominkami niezobowiązującymi, a to w przypadku prezentów biznesowych kluczowa cecha. Czekolada najwyższej jakości to idealny upominek jako podziękowanie dla Klientów, Partnerów Biznesowych, Współpracowników. Oferujemy szeroką gamę upominków firmowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Czekoladę kochają prawie wszyscy dlatego tak chętnie się nią obdarowujemy, czekolada buduje sympatie i jest eleganckim prezentem na wszystkie okazje.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas na adres: biuro@mpelczar.pl lub skontaktuj się telefonicznie: +48 605 577 749