fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Rozpocznij Nowy Rok na słodko – Sylwestrowe Czekoladki

Rozpocznij Nowy Rok na słodko

Grudzień to miesiąc wypełniony radością i pysznościami. Czas spędzony z najbliższymi jest równoznaczny z doskonałymi potrawami, deserami i słodyczami. Po Mikołajkach i Bożym Narodzeniu przychodzi Sylwester, który jest kolejnym, a zarazem ostatnim powodem do świętowania w kończącym się właśnie roku. Pożegnanie starego roku i przywitanie nowego dla wielu osób nie może obyć się bez słodkości, wśród których pojawia się czekolada. Takie przywitanie Nowego Roku na słodko to już nawet tradycja, a dla wierzących w przysłowie jaki Nowy Rok taki cały rok to zwiastunek bardzo słodkich kolejnych 12 miesięcy!

Czekoladowy i czekoladki

Klasykiem słodkości sylwestrowo-noworocznych są czekolady i praliny. Jednak decydując się na te naprawdę wyjątkowe, zyskujecie przeżycia smakowe, które wprawiają Was w fantastyczny nastrój, co jest bardzo istotne w tym roku. Przywitanie nowego roku w magiczny sposób to wybranie czekolady odpowiedniej. W naszej ofercie znajdziecie choćby Czekolady Premium o naprawdę najwyższej jakości, czekolady do herbaty wypełnione esencją herbacianą z dodatkami oraz czekolady z linii Desery Świata, które odwzorowują smaki najpopularniejszych na świecie deserów. Ponadto doskonale sprawdzą się także praliny i czekoladki, w których zamknęliśmy wyjątkowe i niepowtarzalne smaki.

Lemon Tart – Biała czekolada z kruchymi ciastkami, skórką cytryny i bezikami

Kolekcja trufli

Panna Cotta – Biała czekolada z wanilią, malinami i jeżynami

Czekoladowe życzenia

Jak Nowy Rok to i noworoczne życzenia. Możecie przygotować je dla swoich bliskich w efektowny sposób i bez problemu wysłać bezpośrednio do nich. Taką rolę może pełnić pudełko słodkich czekoladek, które układają się w wiadomość. Sami możecie zaplanować, jaki napis będzie widoczny po otwarciu takiej szkatułki. Telechoco to właśnie idealny upominek noworoczny. Jest to przede wszystkim piękny i wzruszający gest, a ponadto słodkie przywitanie Nowego Roku. Czekoladki zamknięte w pudełku są najwyższej jakości i zdecydowanie rozpływają się w ustach, pozostawiając w nich na dłuższą chwilę swój niepowtarzalny czekoladowy smak.

Telechoco: Bardzo Ci Dziękuję

Telechoco: Dla mojego chłopaka

Telechoco: Jestes całym moim życiem

Alternatywa dla szampana

Kiedy klasyczny szampan to zbyt mało na Sylwestra, warto poszukać alternatyw. Oczywiście jest ich wiele, ale zdecydowanym faworytem jest butelka szampana stworzona z czekolady. Figurka, która zdecydowanie robi wrażenie i zaskakuje gości sylwestrowej zabawy. W czasie witania Nowego Roku można taką czekoladową butelkę symbolicznie stłuc i dzielić się z obecnymi osobami pyszną czekoladą. Ten efektowny moment z pewnością zostanie na długo we wspomnieniach z tej nocy, a smak prawdziwej czekolady otuli kubki smakowe.

Butelka szampana z 23 karatowym jadalnym złotem

Butelka szampana z czekolady

Czekoladowy zestaw