fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Prezentujemy nasze kolejne osiągnięcie! Statuetką oraz tytułem laureata w kategorii NAJLEPSZY PRODUKT zostały nagrodzone nasze czekolady z linii Premium!

Prestiżowe nagrody

„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” to Konkurs z tradycją i prestiżem w dziedzinie inicjatyw gospodarczych
Przyznane nagrody świadczą o wysokiej jakości, dlatego też wspieranie i promowanie najlepszych firm z regionu jest naszą wspólną troską.

O nagrodzie

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

Najlepsza firma

Laureaci i ich sukcesy w wielu dziedzinach to najlepszy dowód na to, iż firmy biorące udział w Konkursie to znamienita reprezentacja najlepszych przedsiębiorstw w tej części Polski. Stosując profesjonalne metody zarządzania, nowoczesne i innowacyjne technologie, ukierunkowują dzięki temu na potrzeby klienta

Doceń polskie