fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza XX edycja

Trwa XX edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2021. Nasza Firma jest uczestnikiem tegorocznej edycji.

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Organizatorem wydarzenia jest już po raz dwudziesty Centrum Promocji Biznesu
w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim. Tegoroczną edycję Patronatem Honorowym objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem Konkursu jest Województwo Podkarpackie.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu oraz laureatów na stronie internetowej: www.png.pl

Prestiżowe nagrody

„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” to Konkurs z tradycją i prestiżem w dziedzinie inicjatyw gospodarczych. Przyznane nagrody świadczą o wysokiej jakości, dlatego też wspieranie i promowanie najlepszych firm z regionu jest naszą wspólną troską.

O nagrodzie

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

Najlepsza firma

Laureaci i ich sukcesy w wielu dziedzinach to najlepszy dowód na to, iż firmy biorące udział w Konkursie to znamienita reprezentacja najlepszych przedsiębiorstw w tej części Polski. Stosując profesjonalne metody zarządzania, nowoczesne i innowacyjne technologie, ukierunkowują dzięki temu na potrzeby klienta

Zobacz nasze dotychczasowe osiągnięcia!