fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza – XIX edycja

Nasza firma jest laureatem XIX edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020 w kategorii „Najlepszy produkt”. 

Ogłoszenie tegorocznych Laureatów Konkursu – Kosmiczne Praliny laureatem w kategorii Najlepszy produkt

Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim zorganizowało po raz 19 konkurs Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. To platforma, która wskazuje dynamiczne podmioty gospodarcze z niespotykanym potencjałem oraz podkreśla ich działalność na rzecz atrakcyjności Podkarpacia. Nagrodzeni uczestnicy oceniani są pod względem wielu czynników.

Wśród tegorocznych laureatów kategorii Najlepsze Produkty znalazły się Kosmiczne Praliny z naszego M. Pelczar Chocolatier. Te wyjątkowe praliny to autorski pomysł Mistrza Cukiernictwa Mirosława Pelczara. Każda z pralin skrywa unikatowy smak i przedstawia inną planetę. Ten słodki Układ Słoneczny to produkt, z którego jesteśmy dumni. Jest nam niezmiernie miło, że Praliny Kosmiczne zostały wyróżnione w taki sposób i są czekoladową dumą nie tylko naszego Chocolatier, ale także Podkarpacia. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Najlepsza firma

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Organizatorem wydarzenia jest już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim. Tegoroczną edycję Patronatem Honorowym objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Rozwoju. Partnerem Konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Kryteria oceny, szacowne gremium Kapituły, obiektywność oceny kandydatów, oprawa towarzysząca konkursowi sprawiły, że „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” jest najważniejszym wyróżnieniem gospodarczym, przyznawanym przedstawicielom podkarpackiego biznesu.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu oraz laureatów dostępne są na stronie internetowej: www.png.pl

Galeria zdjęć

Materiał wideo