fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Pijalnia wśród 10 najciekawszych miejsc na Podkarpaciu

Podkarpacie to region położony na południowo-wschodnim krańcu Polski. Jest to obszar różnorodności, często niedoceniany, a jednak niepowtarzalny.

Podkarpacie to miejsce dla tych, którzy szukają zabytków, różnego rodzaju atrakcji i piękna natury. Zdecydowanie warto odwiedzić ten region, by pozytywnie się zaskoczyć, wśród wielu atrakcji i miejsc znajduje się także Pijalnia Czekolady M. Pelczar.

Portal “Dzieje się na Podkarpaciu” przygotował ranking 10 najciekawszych miejsc na Podkarpaciu, które warto zobaczyć. Na liście znalazły się miejsca ciekawe i niekonwencjonalne, takie jak: Przełęcz Dukielska, Arboretum Bolestraszyce, Rezerwat Prządki, tuż za tą trójką na miejscu czwartym uplasowała się właśnie Pijalnia Czekolady. 

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że znaleźliśmy się w tak wybitnym gronie. Miejsca wyróżnione w rankingu to naprawdę podkarpackie perełki, które trzeba zobaczyć. Nasze Pijalnia to największe takie miejsce w Polsce i Europie. To właśnie tutaj Mistrz Polski Cukierników Mirosław Pelczar tworzy wyroby czekoladowe według swoich autorskich przepisów. Rozpiera nas duma, na myśl, że nasza pasja stała się czymś tak niezwykłym w skali regionu. Każdego dnia staramy się rozwijać, przykładamy wielką wagę do produktów, z jakich korzystamy i staramy się tworzyć przestrzeń pełną atrakcji. Nasze produkty są najwyższej jakości, najważniejsza dla nas jest prawdziwa czekolada, która stała się wizytówką Pijalni Czekolady. 

Podkarpacie to region, który warto odwiedzić. Planując wycieczkę po naszym województwie zdecydowanie należy zainspirować się rankingiem “Dzieje się na Podkarpaciu”. Nie zapomnijcie odwiedzić naszej Pijalni w Korczynie. Zapraszamy!