fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Pijalnia Czekolady w Krynicy-Zdroju

Pijalnia Czekolady w Krynicy-Zdroju

Zapraszamy do naszej nowej Pijalnia Czekolady która znajduje się w Krynicy-Zdroju przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 9. To kolejne miejsce pełne przestrzeni, zapachu czekolady i atrakcji, a przede wszystkim smakołyków. Skosztuj najwyższej jakości wyrobów z prawdziwej czekolady i nie tylko, pod którymi podpisuje się Mistrz Cukiernictwa Mirosław Pelczar.

Dodatkowo, w naszej pijalni czekolady znajdziesz różne atrakcje takie jak makieta z pociągami,  interaktywna gazeta oraz stylizowana mapa świata.

PIJALNIA CZEKOLADY W KRYNICY-ZDROJU:
Pijalnia Czekolady M.Pelczar
Marszałka Józefa Piłsudskiego 9
33-380 Krynica-Zdrój

Kontakt:
biuro@mpelczar.pl
+48 607 996 333

GODZINY OTWARCIA:
Pn-Nd: 09:00 – 20:00

Czekoladowe słodkości

Czekolady, praliny i trufle to tylko początek naszych ręcznie robionych wyrobów, którymi zachwycają się goście w Korczynie, a także w Sanoku i Rzeszowie. Każdy z naszych produktów jest dopracowany do perfekcji, a składniki są najwyższej jakości. Czekolada to pasja i historia, którą chcemy się dzielić. Naszym celem jest zaspokojenie nawet najbardziej wymagającego podniebienia. W ofercie nowej Pijalni Czekolady znajdziecie także figurki czekoladowe, firmowe desery, prawdziwą pitną czekoladę oraz wszelkie linie czekolad i lody. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Galeria zdjęć:

Serdecznie zapraszamy!