fbpx

Otwarcie Pijalni Czekolady w Sanoku

JUŻ 1 MAJA ZAPRASZAMY NA WIELKIE OTWARCIE NOWEJ PIJALNI CZEKOLADY W SANOKU !!

Gdy świat zwolnił, my dalej rozwijamy się i idziemy do przodu! Tak właśnie powstał pomysł na Pijalnię Czekolady w nowym miejscu. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją, jaką jest czekolada i już w maju będziemy mogli się spotkać w budynku dworca multimodalnego w Sanoku, czyli bramie Bieszczad.

Nowa Pijalnia Czekolady będzie miała powierzchnię aż 130m2 !! To daje nam wiele możliwości. Odliczanie do 1 maja uważamy za rozpoczęte‼️

Już teraz możemy zdradzić, że znajdziecie tutaj:

  • największą w Polsce czekoladową fontannę! To prawdziwa gratka dla fanów czekolady, która pobudza zmysły smaku i zapachu. Przelewająca się czekolada i unoszący się kakaowy aromat, to po prostu trzeba zobaczyć i poczuć. W godzinę w fontannie przelewać się będzie około 280 kg czekolady. Jest to ilość niezwykła, która poruszy każdego miłośnika prawdziwej czekolady.
  • Bogate menu a w nim każdy rodzaj czekolady od gorzkiej poprzez mleczną a na różowej Ruby kończąc! Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!
  • Pojawią się także znane już, niesamowite pociągi wożące czekoladę! Uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów, dlatego postanowiliśmy stworzyć coś tak niezwykłego. Pociągi będą wozić czekoladę płynną i tą w kawałkach. Ta atrakcja daje wiele radości tym najmłodszym i tym dorosłym. Małe pociągi mknące po torach z pewnością nadadzą naszej fabryce niezwykłego uroku, to atrakcja, którą trzeba zobaczyć!!
  • oraz wiele innych atrakcji!