Organizacja prezentacji dla firm

Organizacja prezentacji dla firm

Nasza pijalnia czekolady każdego dnia stara się stawać na wysokości zadania. Przez to jesteśmy w stanie zadbać o wiele potrzeb naszych klientów – od oferowania produktów cukierniczych po organizowanie urodzin dla dzieci lub prezentacji dla firm. I to właśnie prezentacje, które organizujemy dla firm, pragniemy dla Państwa opisać na tej stronie.

Krótko o nas

Nasza pijalnia czekolady zrodziła się z pasji do cukiernictwa. Założycielem firmy jest Mirosław Pelczar, cukiernik tworzący światowej klasy ręcznie robione czekolady, smakowite trufle, praliny i czekolady pitne. Jego liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że klienci zawsze wychodzą zadowoleni z naszej pijalni czekolady. Jest to oczywiście zasługą chęci do dążenia do mistrzostwa w swoim fachu, a także dokładania wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom swoich klientów.
Dążenie do perfekcji przejawia się również w wyglądzie naszej pijalni czekolady, która ma na celu sprawiać wrażenie jak najbardziej przyjaznego oraz uniwersalnego miejsca, gdzie zarówno dorośli, dzieci, jak i firmy będą chętnie chcieli spędzić czas. Dlatego też w naszej ofercie zdecydowaliśmy umieścić się również oferty dla firm w postaci organizowania prezentacji, zapewniając odpowiednią salę, sprzęt oraz unikatowe czekoladowe menu.

Sala oraz sprzęt

Sala, na której odbywają się prezentacje to spora przestrzeń, w której zmieści się nawet 20 osób. Ładny, oryginalny wystrój sali z pewnością uprzyjemni przeprowadzanie tego typu wydarzeń, a dodatkowo można liczyć również na klimatyzację. W sali znajduje się nowoczesny sprzęt multimedialny, który pozwoli na uniknięcie jakichkolwiek problemów technicznych podczas przeprowadzania prezentacji. Do sprzętu zaliczają się: ekran, rzutnik, flipchart oraz nagłośnienie. Mogą Państwo liczyć również na zaopatrzenie w internet bezprzewodowy, który w niektórych sytuacjach może okazać się niezbędny w przypadku organizowania tego typu spotkań.

Menu

Organizowanie prezentacji będą mogli połączyć Państwo ze swoim zamiłowaniem do czekolady. W celu umilenia spędzonego czasu oferujemy Państwu specjalnie przygotowane czekoladowe menu, które zawierać będzie kawę, gorącą czekoladę oraz deser. Mamy nadzieję, że spędzą Państwo dzięki temu przyjemniej czas na prezentacji.

Kontakt

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie i chcieliby Państwo skontaktować się w celu ustalenia szczegółów, ceny lub w celu zarezerwowania terminu, prosimy o kontakt telefoniczny na numer: +48 605 577 749 lub, jeśli wolą Państwo kontakt mailowy, napisanie do nas na adres: biuro@mpelczar.pl. Z chęcią podejmiemy się współpracy w ten sposób i dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić Państwu wszelkie szczegóły organizacji takiego wydarzenia oraz postaramy się zapewnić jak najlepsze warunki, gdy już zdecydują się Państwo na zorganizowanie prezentacji.