fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

LIDER REGIONU w kategorii Manufaktura czekolady.

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się pośród liderów regionu 2022.

Nagrodą Lider Regionu honorowane są firmy, instytucje i samorządy, które wnoszą szczególny wkład w rozwój naszego regionu. W tegorocznej edycji wśród laureatów znalazła się również nasza Manufaktura Czekolady. Tego typu wyróżnienia oraz zadowolenie naszych klientów bardzo motywuje nas do dalszego działania.

Na Podkarpaciu działają dynamiczne i kreatywne firmy, które są pionierami przedsiębiorczości oraz innowacyjności, między innymi w sferze nowych technologii i nowatorskich metod zarządzania. Funkcjonują tu też instytucje i samorządy, które wyrastają ponad przeciętność i wnoszą szczególny wkład w rozwój regionu. Rozwój, który – dodajmy – jest także zasługą instytucji zarządzanych przez zdolnych managerów, a także lokalnych samorządów, w których pracują znakomici gospodarze.

Wręczono 17 statuetek

Jedenasta gala Liderów Regionu miała miejsce w środowe popołudnie (22 bm.) w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie gdzie wyróżniono grono najaktywniejszych przedsiębiorstw i instytucji woj. podkarpackiego.

W naszym regionie mamy wiele dynamicznych i kreatywnych firm, które są pionierami przedsiębiorczości oraz innowacyjności, m.in. w sferze nowych technologii i nowatorskich metod zarządzania. Mamy też instytucje i samorządy, które wyrastają ponad przeciętność i wnoszą szczególny wkład w rozwój regionu. Często dla przeciętnego mieszkańca pozostają one anonimowe. Teraz tych anonimowych liderów jest już mniej.

Jak dobrze wiemy, rozwój naszego regionu to najczęściej zasługa naszych najlepszych firm, ale też instytucji, którymi zarządzają zdolni managerowie, a także lokalnych samorządów. Pracują w nich znakomici gospodarze, szefowie i pracownicy.

Zobacz więcej:

Galeria zdjęć