fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Pijalnia Czekolady liderem regionu w kategorii cukiernictwo!

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się pośród liderów regionu 2020.

Nagrodą Lider Regionu honorowane są firmy, instytucje i samorządy, które wnoszą szczególny wkład w rozwój naszego regionu. W tegorocznej edycji wśród 17 laureatów znalazła się również nasza Pijalnia Czekolady. Tego typu wyróżnienia oraz zadowolenie naszych klientów bardzo motywuje nas do dalszego działania.

Na Podkarpaciu działają dynamiczne i kreatywne firmy, które są pionierami przedsiębiorczości oraz innowacyjności, między innymi w sferze nowych technologii i nowatorskich metod zarządzania. Funkcjonują tu też instytucje i samorządy, które wyrastają ponad przeciętność i wnoszą szczególny wkład w rozwój regionu. Rozwój, który – dodajmy – jest także zasługą instytucji zarządzanych przez zdolnych managerów, a także lokalnych samorządów, w których pracują znakomici gospodarze.

Wręczono 17 statuetek

Niestety w tym roku z uwagi na niestabilną sytuację epidemiologiczną w kraju, statuetki nie mogły zostać wręczone podczas tradycyjnej, uroczystej gali. Dlatego finał 10 edycji Nagrody odbył się w zupełnie nowej, wirtualnej formule.

Zobacz więcej:

Statuetka i dyplom

Zobacz fragment wideo z Gali rozdania nagród Lider Regionu

Pełna relacja z wydarzenia jest dostępna na: www.youtu.be/f-98I-Df2Mg

Galeria zdjęć

Doceń polskie