fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Jaka czekolada jest najlepsza na Święta?

Jaka czekolada jest najlepsza na Święta?

Święta to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, dla większości osób ma on wiele symboli. Mandarynki, zapach żywej choinki, blask światełek, prezenty i Święty Mikołaj to tylko niektóre z bożonarodzeniowych elementów. W naszym Chocolatier symbolem Świąt jest oczywiście czekolada. To przede wszystkim radości i słodka rozkosz nie tylko tych najmłodszych, ale także ozdoba stołu, czy upominek. Jednak jaka czekolada jest najlepsza na Święta?

Produkty z prawdziwej czekolady

Najlepsza na Święta jest prawdziwa czekolada. Ta wytworzona z kakao, najwyższej jakości, ze wspaniałymi dodatkami posmakuje każdemu. Tabliczka czekolady to powszechny produkt, z którym spotykamy się przy każdej wizycie w sklepie. Jednak Święta wymagają czegoś specjalnego. Wyjątkowy czas wypełniony magią, pyszne jedzenie, najbliżsi wokół, to chwile, które trzeba celebrować, warto robić to z produktami wysokiej jakości. Dlatego warto szukać słodkości, które przeniosą świętowanie na jeszcze wyższy poziom. W M. Pelczar Chocolatier tworzymy czekoladowe produkty tylko wysokiej jakości, prawdziwa czekolada to nasza pasja i cieszymy się z faktu, że nasze wyroby sprawiają tyle radości.

 Zestaw świątecznych czekolad – 3 kolory

Czekolady z linii Premium Chocolate

Zestaw świątecznych czekolad gorzkich

Czekolady z wyjątkowych kolekcji

Nic nie cieszy w Święta bardziej niż tabliczka pysznej czekolady. Wysokiej jakości czekolada połączona z wyjątkowymi dodatkami to idealny element świątecznego deseru. W naszej świątecznej ofercie znalazły się czekolady w kształcie choinek i Gwiazd Betlejemskich, a także te, których smaki kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Każdy może znaleźć coś dla siebie, poza klasykami są czekolady premium o bardzo wysokiej radości, czekolady z linii Desery Świata oraz te Do Herbaty. Zaskakujące smaki zamknięte w tabliczkach przyniosą wiele radości i zostaną zapamiętane na długi czas. 

Pavlova – biała czekolada z truskawkami i bezą

Piernik – gorzka czekolada z miodem, migdałami, skórką pomarańczową i przyprawami korzennymi

Szarlotka – biała czekolada z cynamonem i szarlotką

Niezwykłe praliny

Eleganckie pudełko czekające na komodzie na swój moment, a może szkatułka zdobiąca świąteczny stół i kusząca gości, pięknie zapakowane praliny to świetny pomysł na Boże Narodzenie. Wyjątkowe połączenie smaków zamknięte w delikatnej czekoladowe skorupce to zaskakujące przeżycia smakowe. Magiczne chwile powinniśmy przeżywać przy naprawdę pysznych słodkościach. Praliny pakowane są w piękne opakowania i równie dobrze mogą być okołoświątecznym upominkiem. Wśród wyjątkowych smaków znajduje się kolekcja kosmicznych pralin, każda z nich przedstawia inną planetę, przez co zdecydowanie robią wrażenie, a ich smak zapadnie w pamięć i zostanie z Wami jeszcze długo po tym magicznym okresie. 

Figurki czekoladowe 

Figurki z prawdziwej czekolada to przepiękna ozdoba stołu świątecznego, a także cudowny prezent. Taka słodkość wykonana z czekolady najwyższej jakości niesie ze sobą także fantastyczne doznania smakowe. To idealne rozwiązanie na Święta, figurka w kształcie Mikołaja, czy ta dedykowana danej osobie i związana z jej zainteresowania zdecydowanie zrobi wrażenie, zapadnie w pamięć i nada chwilom jeszcze więcej magii. Uroczy wyrób z czekolady wysokiej jakości to smak połączony z efektownością wyrobu, a przecież na tych dwóch rzeczach zależy nam w okresie bożonarodzeniowym.

Święty Mikołaj w maseczce

Gwiazda betlejemska z gorzkiej czekolady z żurawiną i kiwi

Choinka z białej czekolady z maliną i miętą