fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Jakie czekoladowe prezenty na ślub?

Jakie czekoladowe prezenty na ślub?

Śluby i wesela, a także inne imprezy okolicznościowe to zawsze chwila zastanowienia. W naszej głowie pojawia się pytanie, co podarować nowożeńcom, ale także oni zastanawiają się, czym obdarować gości i jak podziękować rodzicom w tym wyjątkowym dniu. Warto wiedzieć, że idealnym rozwiązaniem może być czekolada. Najwyższej jakości produkty, będą wspaniałym dodatkiem do głównego prezentu, a także świetnym rozwiązaniem w przypadku upominków dla rodziców i gości. Co wybrać z palety możliwości, jakie daje nam czekolada?

Butelka szampana z czekolady

Czekolada gorzka 70,4% z 23 – karatowym jadalnym złotem i różą.

Zestaw trufli

Jaki prezent dla nowożeńców?

Coraz rzadziej, jako dodatek do prezentu pojawiają się kwiaty. Zarówno Państwo Młodzi, jak i goście szukają zamienników. Dobrym pomysłem może być wyjątkowa tabliczka czekolady lub pudełko, które kryje w sobie niesamowite słodkości. Jeśli wybieracie tabliczkę czekolady, to idealna będzie ta z 23-karatowym jadalnym złotem i różą lub sztabki złota z mlecznej czekolady. Doskonałym upominkiem może być również TeleChoco, w którym z czekoladowych liter złożymy życzenia na nową drogę życia. Natomiast dla osób, które szukają prezentu zjawiskowego, świetnie sprawdzą się szkatułki i pudełka  z truflami i pralinami, ich smak to niezapomniane przeżycia dla kubków smakowych. Z każdego z tych słodkich upominków nowożeńcy z pewnością się ucieszą i będą miło przy nich wspominać weselne chwile. 

Praliny brandy z 23 karatowym jadalnym złotem

Telechoco: słodkie życzenia

Szkatułka z trzema szufladkami

Co wybrać na podziękowanie dla rodziców?

Podziękowania dla rodziców to ważna chwila w trakcie wesela i wzruszająca nie tylko dla nowożeńców, ale także wszystkich zgromadzonych w tym dniu na świętowaniu ich miłości i szczęścia. Przecież to właśnie dzięki rodzicom, Państwo Młodzi stoją w tym miejscu w swoim życiu. Inspiracji prezentowych na podziękowania jest bardzo dużo, ale fantastycznym rozwiązaniem może być zestaw podarunkowy. Można wybrać gotowy lub skomponować swój własny wybierając odpowiednie produkty i pakując go później według własnego uznania. W przygotowanych przez Chocolatier zestawach możecie znaleźć czekolady z różnych linii, gorące czekolady i wiele ręcznie robionych produktów. Wśród naszej oferty na prezent z okazji podziękowań idealnie spiszą się również zestawy pralin, a idealnym towarzystwem dla innego prezentu będzie TeleChoco.

Dropsy z czekolady gorzkiej 70,4%

Kolekcja trufli

Serce z Pralinami w Eleganckim Metalowym Opakowaniu

Jakie upominki dla gości?

Wyjątkowe chwile, jakimi jest ślub i wesele, chcemy dzielić z naszymi gośćmi. Podziękowanie im za obecność to dopełnienie całej uroczystości. Pozostawienie przy ich miejscach wyjątkowych upominków sprawi, że na długo zapamiętają całą uroczystość. Idealnie sprawdzą się czekoladowe prezenty. Unikatowa i słodka niespodzianka wzbudza sympatię, a jej smak goście zapamiętają na długi czas. Prosty gest najczęściej okazuje się doskonałym pomysłem. Na upominek dla gości możecie wybrać czekoladę z ręcznie wykonanym napisem, dropsy czekoladowe lub mały zestaw pralin w pięknym opakowaniu. Obiecujemy, że smak tych słodkości jest powalający i z pewnością zachwyci Waszych gości. 

Szukając prezentów na ślub lub w ramach podziękowań warto postawić na prostotę. Czekoladowe wyroby to świetny wybór, szczególnie jeśli są one najwyższej jakości. W M. Pelczar Chocolatier znajdziecie wiele rozwiązań i inspiracji. 

Czekolada biała z ręcznie wykonanym napisem z gorzkiej czekolady

Praliny ślubne

 Czekolada mleczna z ręcznie wykonanym napisem z białej czekolady