fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Czekoladki na Wielkanoc z prawdziwej czekolady

Czekoladki na Wielkanoc z prawdziwej czekolady 

Wielkanoc to czas radości duchowej oraz spędzone z rodziną i najbliższymi chwile. Przygotowania do Świąt już za chwilę wejdą w ostateczną fazę, więc to już ostateczne chwile na zaplanowanie drobnych upominków, ozdób stołu i deserów. Warto pomyśleć, aby te trzy elementy współgrały ze sobą i były wykonane z czekolady najwyższej jakości. 

Czekolada gorzka 70,4% z jajkiem wielkanocnym z mlecznej czekolady z żurawiną

Czekolada gorzka 70,4% z pigwą i truskawkami

Czekolada mleczna 33,6% z jajkiem wielkanocnym z gorzkiej czekolady z maliną

Wielkanoc 2021 w Chocolatier

Wielkanocna kolekcja od M. Pelczar Chocolatier  to wyjątkowa linia wyrobów czekoladowych. Produkty powstają z najwyższej jakości czekolady według pomysłów mistrza cukiernictwa Mirosława Pelczara. Kolekcja stworzona na tegoroczne Święta Wielkiej Nocy to zestawy pralin, czekolady z kompozycjami niesamowitych dodatków, ręcznie malowane pisanki czekoladowe i figurki wielkanocne. Jak zawsze staraliśmy się zadbać o nawet najdrobniejsze szczegóły. Unikatowe czekoladowe cuda na Wielkanoc są dostępne w naszym sklepie!

Jajka wielkanocne

Jajko średnie z białej czekolady ręcznie malowane

Jajko średnie z gorzkiej czekolady ręcznie malowane

Wielkanocna ozdoba stołu

Słodka ozdoba stołu wielkanocnego, która po rodzinnym obiedzie może stać się słodkim deserem. Właśnie z tą myślą powstały nasze figurki czekoladowe nawiązujące do nadchodzących Świąt. W kolekcji Wielkanoc 2021 w M. Pelczar Chocolatier znajdziecie baranka wielkanocnego w różnych formach, które razem mogą stworzyć urocze stadko. Ponadto piękne i ręcznie malowane czekoladowe pisanki, to nasz absolutny hit. Dostępne są także jajka czekoladowe, kury i zajączki. Wiosenne dekoracje z czekolady to kwintesencja Świąt Wielkiej Nocy. 

Jajko z zajączkami z mlecznej czekolady

Kura Wielkanocna Mała 25 g

Zajączek z mlecznej czekolady

Wielkanocne upominki 

Choć Wielkanoc w przeciwności do Bożego Narodzenia nie kojarzy się z prezentami, to warto pomyśleć o drobnych upominkach, aby sprawić radość najbliższym. W linii Wielkanoc 2021 znajdziecie wyroby z prawdziwej czekolady. Tabliczki czekolady z ręcznie malowanymi kwiatami, tabliczki w kształcie jajka lub zająca z dodatkami, czy Telechoco z napisem Wesołych Świąt. W wielkanocnej ofercie są także wspaniałe zestawy prezentowe pełne czekoladowych pyszności oraz praliny w eleganckich pudełkach. 

Czekoladki na Wielkanoc z prawdziwej czekolady  to przede wszystkim słodkie upominki, piękne ozdoby stołu i świetne idee na desery w czasie rodzinnych spotkań. Nasze produkty to najwyższa jakość i dopracowane wszelkie szczegóły. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy przyczynić się do tego, aby Wasze Święta Wielkiej Nocy były niezwykłe. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na słodkie zakupy do M. Pelczar Chocolatier. 

Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy