fbpx

Parkingi
dla autobusów

Miejsca parkingowe
dla autobusów znajdziesz:
- na wprost Pijalni,
- pod kościołem.

Zobacz więcej!

Co kupić na święta Bożego Narodzenia?

Co kupić na święta Bożego Narodzenia?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz co kupić? Postaramy się dać Ci mnóstwo inspiracji i konkretnych pomysłów prezentowych. M.Pelczar Chocolatier to pasja do czekolady, ale przede wszystkim chęć dawania radości z produktów najwyższej jakości. Choć może się wydawać, że  czekolada to prosty upominek to może ona naprawdę zaskoczyć, a nawet zachwycić naszych bliskich.

Co podarować bliskim na święta?

Często zastanawiamy się, co podarować bliskiej osobie, co wypada, czego potrzebuje? Te wątpliwości spędzają nam sen z powiek przed świętami, a przecież tak prosto można wybrać słodki prezent, inspirując się świąteczną ofertą naszego M.Pelczar Chocolatier. Idealny upominek to taki dopasowany do gustu osoby obdarowanej, w przypadku czekolady jest to o tyle prostsze, że czekoladę uwielbia większość osób. Czekolada najwyższej jakości, ręcznie robione produkty, eleganckie opakowania, a przede wszystkim smak, który na długo pozostanie w pamięci. W naszej kolekcji na Boże Narodzenie 2020 znajdziecie małe upominki z czekolady i te, które naprawdę robią wrażenie. 

 Zestaw świątecznych czekolad – 3 kolory

Zestaw świątecznych czekolad mlecznych

Zestaw świątecznych czekolad gorzkich

Jaki jest upominek idealny?

Jako symboliczny upominek lub dodatek do prezentu świetnie sprawdzą się nasze czekolady. Tabliczki w kształcie choinek, gwiazdy betlejemskiej, czy te w świątecznym opakowaniu to produkty najwyższej jakości ze wspaniałymi dodatkami. Doskonale mogą się sprawdzić także czekoladowe figurki Mikołaja, które będą cudowną ozdobą świątecznego stołu, a także pysznym deserem. Warto zwrócić uwagę także na naszą prawdziwą pitną czekoladę do picia, to produkt, który można uznać za niezbędnik świąteczny, szczególnie dla osób, które cenią spokojne wieczory z bliskimi. Ponadto w ofercie znajdziecie także ziarno kakao. Cudownym prezentem będzie także Telechoco, czyli czekoladowe literki, z których powstają na przykład świąteczne życzenia. Absolutnym hitem w Chocolatier są jednak praliny świąteczne, to kolekcja rozpływających się w ustach czekoladek w pięknym opakowaniu. W naszym sklepie znajdziecie także inne praliny i trufle w eleganckich szkatułkach. 

Święty Mikołaj w maseczce

Gwiazda betlejemska z gorzkiej czekolady z żurawiną i kiwi

Choinka z białej czekolady z maliną i miętą

Jaki zestaw prezentowy wybrać?

Jeśli chcemy się zdecydować na większy prezent, warto wybrać zestaw prezentowy z naszego Chocolatier. Specjalnie na święta i wiele innych okazji przygotowaliśmy szeroki wybór zestawów prezentowych, które są po brzegi wypełnione słodkościami z naszego Chocolatier. W zależności od budżetu z pewnością znajdziecie zestaw prezentowy, który Was zainteresuje. Zestawy zapakowane są w pudełko, kosz lub sanie, a zawartość to czekolady, praliny, pitna czekolada, czyli wszystko, co najlepsze z naszego Chocolatier. Ponadto wśród zestawów prezentowych znajdziecie także zestawy czekolad premium, które będą idealnym prezentem dla smakoszy wyrobów czekoladowych. 

Zestaw Duże Sanie Mikołaja

Świąteczny zestaw prezentowy

Zestaw trufli

Czekolady z linii Premium Chocolate

Czekolady z linii Premium Chocolate

Czekolady z linii Premium Chocolate