Promocja dla Motocyklistów
Zróbcie sobie słodki postój w trasie – na miejscu czekają na Was wyśmienite desery, ręcznie robione lody oraz aromatyczna kawa. Dodatkowo, każdy motocyklista otrzymuje u nas 7% rabatu na wszystkie pozycje z menu. Zatrzymajcie się, odpocznijcie i nabierzcie energii na dalszą podróż!
👉Hej Motocykliści!
Planujecie wycieczkę w Bieszczady lub po Podkarpaciu? Czas zrobić sobie słodką przerwę i doładować siły pyszną, prawdziwą CZEKOLADĄ, wiosennym deserem lub naszymi rzemieślniczymi LODAMI!
Ale to nie wszystko – zapraszamy Was również na aromatyczną, świeżo wypalaną przez nas KAWĘ najwyższej jakości, która doda Wam energii na dalszą podróż.
Przypominamy, że dla każdego motocyklisty, mamy specjalną ofertę: RABAT 7% na pozycje z naszej karty menu!
